مرجع تحقیقات طب سنتی و مکمل ( گوگل طب )
عناوین

اوزون تراپی و درمان ارتروز زانو

 

ازن درمانی

برای انواع مختلفی از دردهای اسکلتی مثل دردهای مفاصل و آرتروز زانو مفید است.

 

با استفاده از روش ازن درمانی ترکیبی از ازن ،پروکائین ، ویتامین بی ۱۲ و مواد دیگر در بافت های نرم یا لیگامنت ها یا تاندون هایی که به استخوان زانو درد یا مفاصل دیگر متصل شده است تزریق می شود . این تزریق در مفصل متورم انجام می شود و باعث درمان تورم و سپس افزایش جریان خون می شود و رسوبات فیبری را تحریک می کند تا باعث شود سلولها با کمک این رسوبات بافت های مفصل آسیب دیده را ترمیم کنند . میزان بالایی از مواد غیر فعالی که در اتم های اکسیژن موجود در ازن پیدا شده است زمانیکه با مواد مفید و بی خطر ازن ترکیب شوند بی خطر هستند و باعث درمان آرتروز و التهابات مفاصل می شوند و می تواند به عنوان یک عامل تاثیر گذار محسوب شود .

 

اگر چه عوامل تاثیر گذار دیگری هم وجود دارند که می توانند استفاده شوند اما ازن ماده ای است که ۳ مزیت نسبت به مواد دیگر دارد.

 

۱- بسیار راحت تر از مواد دیگر است و درد کمتری ایجاد می شود.

۲-به دلیل اینکه ازن یک گاز است در محل آسیب دیدگی پخش می شود و هیچ ناحیه ای وجود ندارد که ازن به آن نرسیده باشد و به تدریج باعث درمان می شود.

۳- ازن هیچ عوارض جانبی را برای بیماران ایجاد نمی کند،بسیار مطلوب تر از مواد اسکلروسینگ (sclerosing )دیگر است.

 

 

 

 

 

 

 

ازن,اوزون,ازون,اکسیژن فعال,اکسیژن نوزاد,ژنراتور ازن,ازن ژنراتور,ژنراتور,تصفیه اب,تصفیه هوا,ازن تراپی,اوزون تراپی,ازن درمانی,اوزون درمانی,کاربرد ازن,کاربرد اوزون,فروش دستگاه,فروش ازن ژنراتور,فروش ازن پزشکی,دستگاه پزشکی,تزریق گاز,دمیدن ازن,ضدعفونی,ضدعفونی کننده,سم زدایی,درمانگاه ازن,زخم دیابت,زخم بستر,عفونت زخم,درمان دیابت,زخم پا,انگشت پا,عفونت واژن,درمان جوش و اکنه,لک و پیس,چروک صورت,مرکز ازن تراپی,اموزش ازن,درمان زخم,اب ازنه,اب ازن دار,روغن ازن,ژل ازن,پماد ازن,کرم ازن,صابون ازن,اوزون,ازون,فروش دستگاه,ژنراتور ازن پزشکی,تصفیه اب خانگی,تصفیه هوا خانگی,شرکت ازن,اب,دستگاه ضدعفونی,سم زدایی ازپا,اکسیژن,فعال,مرکز تحقیقات,تولید کننده,روغن اوزون,گرم اوزون,پماد دیابت,ازن,اوزون,ازون,مدرک ازن,نمایندگی,چرک زخم,زخم چرکی,

 

درمان دیابت,قند خون,کاهش دیابت,زخم بستر,زخم دیابتی,زخم پا,زخم انگشت پا,درمان عفونت,عفونت زخم,زخم قرمز,ضدعفونی زخم,سم زدایی,اکسیژن فعال,ازن,درمان زخم,پوست,عفونت پوستی,چین و چروک,لک و پیس,چرک زخم,زخم چرکی,پماد زخم دیابت,روغن ازن,ژل ازن,کرم زخم دیابت,دستگاه کاهش قند خون,دستگاه دیابت,پوست و مو,ترمیم زخم,قطع انگشت پا,طب سنتی

 

 

درباره نویسنده

شرکت ما ارائه دهنده راهکار های نوین درمانی واموزش طب سنتی ، مکمل وتولید کننده دستگاه های پزشکی اماده ارائه خدمات به شما مردم عزیز می باشد. (مرکز تحقیقات طب مکمل)

مطالب مرتبط