مرجع تحقیقات طب سنتی و مکمل ( گوگل طب )
عناوین

روغن اوزون یا کرم اوزون (ازن) (اکسیژن فعال)

کرم ژل روغن و صابون اوزون (ازن)

برای تهیه کرم و ژل ازن با ما تماس بگیرید   ۰۹۱۲۷۹۰۴۶۰۸

کرم یا روغن اوزون دار و نکات مهم در تولید آن ، در دهه گذشته علاقه فزآینده ای به استفاده از  کرم اوزون دار وجود داشته است . باید تقدیر فراوانی کرد از دکتر رینات ویبان و دانشمندان کوبایی برای توسعه آن و بطوریکه رینات موفق شد حق ساخت محصول را به ثبت برساند .

در کوبا عموماً به علت فقدان داروهای مرسوم و مناسب ، روغن آفتابگردان اوزون دار برای ترمیم زخم بستر، حذف باکتری، قارچ و عفونت‌های انگلی، نه تنها به طور موضعی استفاده می شود ، بلکه برای مصارف خوراکی نیز بکار می رود . بطوریکه نتایج منتشره در مجلات کوبایی، به خوبی از این روش پشتیبانی می کند .

 

کرم.ژل.روغن ازن دار در بسیاری از کشورها در دسترس است اما تاکنون هیچ استانداردی برای آن مطرح نشده است که به واقع می تواند از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد . اخیراٌ کرم اوزون آفتابگردان از کوبا، توسط سشی و دیگران (۲۰۰۱) مورد آزمایش قرار گرفت و مشاهده شد این روغن دارای فعالیت ضد میکروبی ارزشمند در مقابل تمام میکروارگانیزم‌های آزمایش شده است.

در بیمارستان دانشگاهی ما با حباب دهی  اکسیژن-ازن به روغن زیتون خالص برای حداقل ۶۰ دقیقه در دمای اتاق آماده کردیم اما کیفیت این کرم ازن به گونه ایی نشد که قابل استفاده برای زخم گردد ، برای همین اکنون ترجیح می دهیم از محصول تجاری استفاده کنیم . در کنگره انجمن بین المللی اوزون در لندن (۱۴ و ۱۵ سپتامبر ۲۰۰۱)، میورا و دیگران (۲۰۰۱) گزارش جالبی را در توضیح ساختار روغن زیتون اوزون دار ارائه کردند : اوزون‌ دار کردن برای دو روز انجام شد تا اینکه کرم اوزون، جامد شد و یک گرم روغن می توانست تا ۱۶۰ میلیگرم اوزون را جذب کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اوزون درمانی-اوزون تراپی-ازن تراپی- ازن درمانی-ازون درمانی-تزریق گاز ازن-ازن دیابتی-اوزون دیابتی-اوزون درمانی چیست-ازن درمانی چیست-اوزون درمانی دیابت-ازن درمانی دیابت-قیمت امپول ازن-تزریق ازن-ازن ژنراتور-اوزون ژنراتور-ژنراتور ازن-ژنراتور اوزون-ژنراتور ازن تراپی-دستگاه ازن-دستگاه اوزون-دستگاه ازن تراپی-اوزون ساز-ازن ساز-روغن ازن-روغن اوزون-ژل ازن-ژل اوزون-کرم ازن-کرم اوزون-صابون ازن-صابون اوزون-ازن اب-اب ازن-اوزون اب-لایه ازن-لایه اوزون-اب ازنه-دستگاه ازن ژنراتور-دستگاه ازن تراپی-دستگاه ازن-دستگاه اوزون-قیمت ازن-دکتر ازن تراپی-تزریق ازن-اوزون درمانی زانو-اوزون درمانی-کلینیک ازن-مطب ازن درمانی-تعمیرات ازن-فروش ازن ژنراتور-تزریق ازن کمر-ازن خون-ازن-اوزون-ازون-درمان زخم با ازن-

 

زخم دیابت-درمان زخم بستر-ترمیم زخم دیابت-درمان زخم دیابت-بهبود زخم-عفونت زخم-درمان عفونت-زخم چرکی-زخم انگشت پا-شصت پا دیابتی-درمان عفونت زنانه-درمان عفونت رحم-درمان عفونت تناسلی-درمان بوی بد رحم-درمان زخم های عفونی-درمان جای زخم-ضدعفونی زخم-درمان جای جوش-از بین بردن عفونت-درمان زونا-درد های مفصلی-درمان رماتیسم-روغن ازونه-روغن ازنه-ژل ازن-کرم

درباره نویسنده

شرکت ما ارائه دهنده راهکار های نوین درمانی واموزش طب سنتی ، مکمل وتولید کننده دستگاه های پزشکی اماده ارائه خدمات به شما مردم عزیز می باشد. (مرکز تحقیقات طب مکمل)

مطالب مرتبط