مرجع تحقیقات طب سنتی و مکمل ( گوگل طب )
عناوین

روغن کرم ژل و صابون اوزون (اکسیژن فعال)

روغن اوزون یا کرم اوزون

 برای تهیه محصولات ازن با ما تماس بگیرید.  ۰۹۱۲۷۹۰۴۶۰۸

کرم یا روغن اوزون دار ، در دهه گذشته علاقه فزآینده ای به استفاده از  کرم اوزون دار وجود داشته است . باید تقدیر فراوانی کرد از دکتر رینات ویبان و دانشمندان کوبایی برای توسعه آن و بطوریکه رینات موفق شد حق ساخت محصول را به ثبت برساند . در کوبا عموماً به علت فقدان داروهای مرسوم و مناسب ، روغن آفتابگردان اوزون دار برای ترمیم زخم بستر، حذف باکتری، قارچ و عفونت‌های انگلی، نه تنها به طور موضعی استفاده می شود ، بلکه برای مصارف خوراکی نیز بکار می رود . بطوریکه نتایج منتشره در مجلات کوبایی، به خوبی از این روش پشتیبانی می کند .

روغن اوزون دار در بسیاری از کشورها در دسترس است اما تاکنون هیچ استانداردی برای آن مطرح نشده است که به واقع می تواند از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد . اخیراٌ کرم اوزون آفتابگردان از کوبا، توسط سشی و دیگران (۲۰۰۱) مورد آزمایش قرار گرفت و مشاهده شد این روغن دارای فعالیت ضد میکروبی ارزشمند در مقابل تمام میکروارگانیزم‌های آزمایش شده است. در بیمارستان دانشگاهی ما با حباب دهی  اکسیژن-ازن به روغن زیتون خالص برای حداقل ۶۰ دقیقه در دمای اتاق آماده کردیم اما کیفیت این کرم اوزون به گونه ایی نشد که قابل استفاده برای زخم گردد ، برای همین اکنون ترجیح می دهیم از محصول تجاری استفاده کنیم . در کنگره انجمن بین المللی اوزون در لندن (۱۴ و ۱۵ سپتامبر ۲۰۰۱)، میورا و دیگران (۲۰۰۱) گزارش جالبی را در توضیح ساختار روغن زیتون اوزون دار ارائه کردند : اوزون‌ دار کردن برای دو روز انجام شد تا اینکه کرم اوزون، جامد شد و یک گرم روغن می توانست تا ۱۶۰ میلیگرم اوزون را جذب کند .

عرضه ژل ازن  ، روغن ازن و کرم ازنozon yagli krem 1 1 300x300 - روغن کرم ژل و صابون اوزون (اکسیژن فعال)

ارایه انواع ژل ، روغن و کرم اوزون با غلظت ها و پایه های مختلف برای کاربرد های مختلف

 

کرم و ژل اوزن مکمل درمانی انواع بیماری های پوستی

Ozone Cream and jelly in Dermatitis
تأثیر کرم اوزن و ژل اوزن روی تمام ناراحتی‌های پوستی مثل سرطان پوست، خشکی پوست پسوریازیس و زخم‌های پوستی مورد بررسی قرار گرفته و نتایج درخشانی حاصل شده‌است.سایر کاربردهای موضعی این شیوه اعمال آن روی کبودی‌ها، سوخنگی‌ها،فیستول‌ها، زخم بستر،گانگرن(قانقاریا)،عفونت،دردهای عضلانی،صدمات ناشی از قرار گرفتن در معرض تابش‌های خطرناک و بهبود سریع‌تر زخم‌ها است. با پیوستن مولکول اوزن به ماتریس مولکولی کرم اوزن های گیاهی مانند زیتون ، جوجوبا و … شما می‌توانید اوزن را به طور موضعی به ضایعات،بریدگی‌ها، عفونت‌ها،اسکارها، زخم‌ها و موارد دیگر اعمال کنید. قابلیت‌های درمانی این شیوه شگفت انگیز است. اگر شما نیز ضایعه خارجی چشمگیر و یا عفونتی دارید که به درمان پاسخ نمی‌دهند،استفاده از کرم اوزن زیتون اوزنه را به طور جدی مدنظر قرار دهید و از نتایج آن بهرمند شوید .وقتی از کرم اوزن اوزن برای درمان بریدگی‌ها،کمبودی‌ها و سایر مقاصد بهبودی و درمانی استفاده می‌شود، نتیجه بسیار خوبی عاید می‌گردد.

 

ترمیم زخم های مختلف با کرم اوزن ozon yagi 3 300x300 - روغن کرم ژل و صابون اوزون (اکسیژن فعال)

Ozone Cream
کرم اوزن  از مدتهای طولانی برای ترمیم زخم ها در سرتاسر جهان استفاده می شود و مواد تشکیل دهنده آن کاملا گیاهی می باشد که تشکیل شده از کرم اوزن های گیاهی خالص ، که با اتم اکسیژن فعال به اشباع رسیده است که کاربرد های حیرت آوری در بازسازی و ترمیم پوست دارد گزارش پزشکان مختلف در سرتا سر جهان نشان می دهد ژل و کرم اوزن اوزن نقش بسزایی در سرعت بخشیدن به روند درمان ضد قارچ ، ضد ویروس، ضد باکتری ، کاهش درد ، کاهش التهاب ، بهبود جریان خون ، بهبود بافت سلولی و افزایش اکسیژن به پوست و جذب آن توسط منافذ پوستی و وارد شدن به سیستم گردش خون را دارد . از این رو به راحتی می توان از آن برای ترمیم انواع زخم های نقاط مختلف بدن استفاده کرد . شما با استفاده از ژل و کرم اوزن اوزن می توانید زخم های عفونی خود مانند زخم بستر- زخم دیابتی – در درمان سلولیت- جوش و آکنه- کک و مک- چین و چروک- پسوریازیس- درمان زخمهای چرکی- رفع سلولیت- زونا- دردهای مفصلی- رماتیسم- واریس- نیش حشرات- و کلیه ضایعات پوستی استفاده کنید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کرم ازن -کرم اوزون-کرم ازون-روغن ازن-روغن اوزون-روغن ازون-ژل ازن-ژل اوزون-ژل ازون-صابون ازن-صابون اوزون-ماسک ازن-ازن-اوزون-دستگاه تولید ازن-ژنراتور اوزون-دستگاه سم زدایی-فروشگاه ازن-محصولات اوزون-انجمن ازن-انجمن اوزون-انواع محصولات ازن-اب ازن دار-روغن ازن دار-درمان زخم-زخم های عفونی-درمان زونا-زخم بستر-درمان جای جوش-درمان چین و چروک-درمان زخم های چرکی-زخم انگشت پا-اکسیژن فعال-ازن ژنراتور-ازن پزشکی-پماد دیابت-درمان قانقاریا-

درمان دیابت,قند خون,کاهش دیابت,زخم بستر,زخم دیابتی,زخم پا,زخم انگشت پا,درمان عفونت,عفونت زخم,زخم قرمز,ضدعفونی زخم,سم زدایی,اکسیژن فعال,ازن,درمان زخم,پوست,عفونت پوستی,چین و چروک,لک و پیس,چرک زخم,زخم چرکی,پماد زخم دیابت,روغن ازن,ژل ازن,کرم زخم دیابت,دستگاه کاهش قند خون,دستگاه دیابت,پوست و مو,ترمیم زخم,قطع انگشت پا,طب سنتی

درباره نویسنده

شرکت ما ارائه دهنده راهکار های نوین درمانی واموزش طب سنتی ، مکمل وتولید کننده دستگاه های پزشکی اماده ارائه خدمات به شما مردم عزیز می باشد. (مرکز تحقیقات طب مکمل)

مطالب مرتبط