مرجع تحقیقات طب سنتی و مکمل ( گوگل طب )
عناوین

محصولات اوزون (اکسیژن فعال)

روغن اوزون یا کرم اوزون

 برای تهیه محصولات ازن با ما تماس بگیرید.  ۰۹۱۲۷۹۰۴۶۰۸

 

کرم یا روغن اوزون دار ، در دهه گذشته علاقه فزآینده ای به استفاده از  کرم اوزون دار وجود داشته است. باید تقدیر فراوانی کرد از دکتر رینات ویبان و دانشمندان کوبایی برای توسعه آن و بطوریکه رینات موفق شد حق ساخت محصول را به ثبت برساند . در کوبا عموماً به علت فقدان داروهای مرسوم و مناسب ، روغن آفتابگردان اوزون دار برای ترمیم زخم بستر، حذف باکتری، قارچ و عفونت‌های انگلی، نه تنها به طور موضعی استفاده می شود ، بلکه برای مصارف خوراکی نیز بکار می رود. بطوریکه نتایج منتشره در مجلات کوبایی، به خوبی از این روش پشتیبانی می کند.

روغن اوزون دار در بسیاری از کشورها در دسترس است اما تاکنون هیچ استانداردی برای آن مطرح نشده است که به واقع می تواند از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد . اخیراٌ کرم اوزون آفتابگردان از کوبا، توسط سشی و دیگران (۲۰۰۱) مورد آزمایش قرار گرفت و مشاهده شد این روغن دارای فعالیت ضد میکروبی ارزشمند در مقابل تمام میکروارگانیزم‌های آزمایش شده است. در بیمارستان دانشگاهی ما با حباب دهی  اکسیژن-ازن به روغن زیتون خالص برای حداقل ۶۰ دقیقه در دمای اتاق آماده کردیم اما کیفیت این کرم اوزون به گونه ایی نشد که قابل استفاده برای زخم گردد ، برای همین اکنون ترجیح می دهیم از محصول تجاری استفاده کنیم . در کنگره انجمن بین المللی اوزون در لندن (۱۴ و ۱۵ سپتامبر ۲۰۰۱)، میورا و دیگران (۲۰۰۱) گزارش جالبی را در توضیح ساختار روغن زیتون اوزون دار ارائه کردند : اوزون‌ دار کردن برای دو روز انجام شد تا اینکه کرم اوزون، جامد شد و یک گرم روغن می توانست تا ۱۶۰ میلیگرم اوزون را جذب کند .

 

عرضه ژل ازن  ، روغن ازن و کرم ازنozon yagli krem 1 1 300x300 - محصولات اوزون (اکسیژن فعال)

ارایه انواع ژل ، روغن و کرم اوزون با غلظت ها و پایه های مختلف برای کاربرد های مختلف

 

کرم و ژل اوزن مکمل درمانی انواع بیماری های پوستی

Ozone Cream and jelly in Dermatitis
تأثیر کرم اوزن و ژل اوزن روی تمام ناراحتی‌های پوستی مثل سرطان پوست، خشکی پوست پسوریازیس و زخم‌های پوستی مورد بررسی قرار گرفته و نتایج درخشانی حاصل شده‌است.سایر کاربردهای موضعی این شیوه اعمال آن روی کبودی‌ها، سوخنگی‌ها،فیستول‌ها، زخم بستر،گانگرن(قانقاریا)،عفونت،دردهای عضلانی،صدمات ناشی از قرار گرفتن در معرض تابش‌های خطرناک و بهبود سریع‌تر زخم‌ها است. با پیوستن مولکول اوزن به ماتریس مولکولی کرم اوزن های گیاهی مانند زیتون ، جوجوبا و … شما می‌توانید اوزن را به طور موضعی به ضایعات،بریدگی‌ها، عفونت‌ها،اسکارها، زخم‌ها و موارد دیگر اعمال کنید. قابلیت‌های درمانی این شیوه شگفت انگیز است. اگر شما نیز ضایعه خارجی چشمگیر و یا عفونتی دارید که به درمان پاسخ نمی‌دهند،استفاده از کرم اوزن زیتون اوزنه را به طور جدی مدنظر قرار دهید و از نتایج آن بهرمند شوید .وقتی از کرم اوزن اوزن برای درمان بریدگی‌ها،کمبودی‌ها و سایر مقاصد بهبودی و درمانی استفاده می‌شود، نتیجه بسیار خوبی عاید می‌گردد.

 

ترمیم زخم های مختلف با کرم اوزون ozon yagi 3 300x300 - محصولات اوزون (اکسیژن فعال)

Ozone Cream
کرم اوزن  از مدتهای طولانی برای ترمیم زخم ها در سرتاسر جهان استفاده می شود و مواد تشکیل دهنده آن کاملا گیاهی می باشد که تشکیل شده از کرم اوزن های گیاهی خالص ، که با اتم اکسیژن فعال به اشباع رسیده است که کاربرد های حیرت آوری در بازسازی و ترمیم پوست دارد گزارش پزشکان مختلف در سرتا سر جهان نشان می دهد ژل و کرم اوزن اوزن نقش بسزایی در سرعت بخشیدن به روند درمان ضد قارچ ، ضد ویروس، ضد باکتری ، کاهش درد ، کاهش التهاب ، بهبود جریان خون ، بهبود بافت سلولی و افزایش اکسیژن به پوست و جذب آن توسط منافذ پوستی و وارد شدن به سیستم گردش خون را دارد . از این رو به راحتی می توان از آن برای ترمیم انواع زخم های نقاط مختلف بدن استفاده کرد . شما با استفاده از ژل و کرم اوزن اوزن می توانید زخم های عفونی خود مانند زخم بستر- زخم دیابتی – در درمان سلولیت- جوش و آکنه- کک و مک- چین و چروک- پسوریازیس- درمان زخمهای چرکی- رفع سلولیت- زونا- دردهای مفصلی- رماتیسم- واریس- نیش حشرات- و کلیه ضایعات پوستی استفاده کنید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کرم ازن -کرم اوزون-کرم ازون-روغن ازن-روغن اوزون-روغن ازون-ژل ازن-ژل اوزون-ژل ازون-صابون ازن-صابون اوزون-ماسک ازن-ازن-اوزون-دستگاه تولید ازن-ژنراتور اوزون-دستگاه سم زدایی-فروشگاه ازن-محصولات اوزون-انجمن ازن-انجمن اوزون-انواع محصولات ازن-اب ازن دار-روغن ازن دار-درمان زخم-زخم های عفونی-درمان زونا-زخم بستر-درمان جای جوش-درمان چین و چروک-درمان زخم های چرکی-زخم انگشت پا-اکسیژن فعال-ازن ژنراتور-ازن پزشکی-پماد دیابت-درمان قانقاریا-

درمان دیابت,قند خون,کاهش دیابت,زخم بستر,زخم دیابتی,زخم پا,زخم انگشت پا,درمان عفونت,عفونت زخم,زخم قرمز,ضدعفونی زخم,سم زدایی,اکسیژن فعال,ازن,درمان زخم,پوست,عفونت پوستی,چین و چروک,لک و پیس,چرک زخم,زخم چرکی,پماد زخم دیابت,روغن ازن,ژل ازن,کرم زخم دیابت,دستگاه کاهش قند خون,دستگاه دیابت,پوست و مو,ترمیم زخم,قطع انگشت پا,طب سنتی

درباره نویسنده

شرکت ما ارائه دهنده راهکار های نوین درمانی واموزش طب سنتی ، مکمل وتولید کننده دستگاه های پزشکی اماده ارائه خدمات به شما مردم عزیز می باشد. (مرکز تحقیقات طب مکمل)

مطالب مرتبط